Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To co tworzy naród to jego kultura która wywodzi się z tradycji nie tylko chrześcijańskiej ale tak się dzieje kiedy się nie dba o własną to takie importowane kwiatki będą ją wypierać. Zamiast zakazywać warto wreszcie zacząć naszą upowszechniać a nie traktować po macoszemu rzucając jej ochłapy i zakończyć zatrudnianie ludzi niemających pojęcia o niej w instytucjach stworzonych do jej kultywowania i ochrony włącznie ze szkołami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta tzw. Chrześcijańskie narzucono nam siłą 1000 lat temu czyli rownież należałoby zakazać. Czy pisowska Ciemnota sądzi ze bozia nie była zydowką a święta ustanowił sam pon bucek przechadzając się po ziemiach polskich?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to Andrzejki skąd się wzięły, nie z Polski? Jprdl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
14 lutego, to święto migdalenia jakieś takie przeszczepione z zachodu, nieciekawe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję jako tradycyjne zgodne z duchem Narodowym obchodzic Dziady Szczodre i Jare Gody oraz Kupałę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będziemy tańczyć tańce ludowe. Za miesiąc mamy festiwal amatorskich zespołów tanecznych i jak się tak wszyscy przyłożymy to mamy szansę na chochoła przechodniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A co czerwoni by chcieli??!! Może dziadka mroza i śnieżynkę?! Albo święto Maszy i niedźwiedzia!
Jak dla ciebie czerwoni to 70 % społeczenstwa co nie popiera tych oszołomow to gratuluje samopoczucia. Idz sypnij na rydzyka i walnij ze dwie zdrowaśki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@xxx... A was nie popiera 95%, więc czym się szczycisz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katecheci będą pilnować, więc odtąd kartki walentynkowe trzeba zakonspirować, a hellołinowe makijaże robić w tajemnicy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
@xxx... A was nie popiera 95%, więc czym się szczycisz?
 A ja was mam w pis du daleko gdzieś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak chodzą dzieci innych wyznań???dlaczego tylko chrześcijańskie??palenie na stosie zdaje się było chrześcijańskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba w trybie nagłym zrobić katechetów zastępcami dyrektora d/s politycznych i ideologicznych ,wspaniały ten komunizm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Platformen guten morgen ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być małym człowiekiem żeby uprawiać taką "szczujnię"? Uczę w szkole średniej i nie zauważyłem żeby ktoś zakazywał organizacji imprez wynikających z kalendarza szkolnego. Był Halloween, będą walentynki, będą i inne. Jeśli ktoś śle durne pytania to i otrzymuje odpowiedzi na tym samym poziomie. A największy problem jest z tymi dyrektorami, którzy dla stołka wchodzili w tyłki rządzącym. Bez względy na kolor odbytnicy...Teraz znowu chcą się przypodobać władzy więc proszą o wytyczne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liceum skończyłam jakieś 10 lat temu. Czyli kawał czasu. Pamiętam, że od podstawówki miałam w szkole i walentynki i andrzejki. Jeśli to nie jest tradycja to nie wiem co jest. Nawet miesięcznice mają w Polsce krótszą tradycję niż andrzejki i walentynki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamilcz niewierny, miesiecznice będą po wsze czasy a kto nie pójdzie 5 setek plus nie dostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Jakim trzeba być małym człowiekiem żeby uprawiać taką "szczujnię"? Uczę w szkole średniej i nie zauważyłem żeby ktoś zakazywał organizacji imprez wynikających z kalendarza szkolnego. Był Halloween, będą walentynki, będą i inne. Jeśli ktoś śle durne pytania to i otrzymuje odpowiedzi na tym samym poziomie. A największy problem jest z tymi dyrektorami, którzy dla stołka wchodzili w tyłki rządzącym. Bez względy na kolor odbytnicy...Teraz znowu chcą się przypodobać władzy więc proszą o wytyczne...
 toż wiadomo, że Sztandar Ludu (dziś zwany Dziennikiem Wschodnim) to ostoja lewactwa i komórka wspierająca Partię Oszustów. Od zawsze szczuli społeczeństwo przeciwko temu co polskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czemu jeszcze nie ma lizaków jak Krzyż?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...